wtorek, 28 marca 2017

Activia jogurt naturalny i suszone śliwkiActivia jogurt naturalny i suszone śliwki

Stworzona przez ekspertów Activia jogurt naturalny i truskawki w nowym opakowaniu zawiera specjalnie wyselekcjonowany szczep bakterii ActiRegularis. 
Polskie Towarzystwo Dietetyki poleca Activię w codziennej diecie jako wsparcie zdrowego trawienia*

To idealna kombinacja dwóch pysznych warstw - owoców i kremowego jogurtu naturalnego. 
Dzięki wygodnemu kubeczkowi 120g, świetnie sprawdzi się jako przekąska między posiłkami, a dzięki opakowaniu w postaci dwóch kubeczków podzielisz się nią z najbliższymi.


Jogurt naturalny i suszone śliwki, to połączenie jogurtu naturalnego z warstwą suszonych śliwek dla wielbicielek unikalnych smaków.

W mojej propozycji pożywne śniadanie: płatki z owocami, pestkami słonecznika oraz jogurtem naturalnym z suszonymi śliwkami


Jak również dawka energii po intensywnym treningu: serek wiejski, płatki owsiane, musli, odżywka białkowa oraz jogurt naturalny z suszonymi śliwkami


 Activia zawiera żywe szczepy bakterii jogurtowych i wapń. Bakterie jogurtowe poprawiają trawienie zawartej w produkcie laktozy u osób mających z tym problem, a wapń pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu enzymów trawiennych.

Poznaj inspiracje, rady i wskazówki dotyczące tematów, na których najbardziej Ci zależy na www.activia.pl i wybierz swój ulubiony smak Activii. Pamiętaj o rekomendacjach – zachęć do spróbowania delikatnych i kremowych jogurtów Twoich znajomych!

SKŁADNIKI

jogurt naturalny z żywymi kulturami bakterii (jogurtowe (108 jtk/g), ActiRegularis Bifidobacterium CNCM I-2494 (4 x 107 jtk/g)), szuszone śliwki 4,3%, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, oligofruktoza, skrobia modyfikowana, stabilizator: pektyny, aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy.
Alergeny oznaczono kolorem niebieskim.
Może zawierać gluten.

* Wybierz wersję Activii dla siebie. Skorzystaj z porad dietetyka na www.zdrowetrawienie.com.pl.

Jeśli również chcesz brać udział w kampaniach i testować różne produkty, to zapraszam do rejestracji w platformie Streetcom

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz